Kohaletoimetamine

OMNIVA pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 100€ eest, tavahind 4€. Leia üles lähim Omniva pakiautomaat! Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend ja SMS alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

ITELLA Smartpost pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 100€ eest, tavahind 4€. Leia üles lähim ITELLA pakiautomaat! Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend ja kood alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

DPD pakiautomaat

TASUTA ostes vähemalt 100€ eest, tavahind 2.50€ Leia üles lähim DPD pakiautomaat! Kohaletoimetamine 3 tööpäeva jooksul ostu sooritamisest (va pikema tarneajaga tooted). Kui pakk on kohal, tuleb Sulle SMS, mis sisaldab turvakoodi pakiautomaadi avamiseks. Hoia pakend ja kood alles, sest seda võib Sul hiljem tarvis minna, juhul kui peaksid soovima midagi meile tagasi saata.

Ostukorv