Soilmates Avokaado Õli 500ml

11,90 

100% Avokaado Õli. Toiduõli, mis on täis looduslike antioksüdantide, oomega-rasvhapete ja vitamiinidega. Isegi kõrgel kuumusel säilivad kõik toitained puutumatuna.

Saadavus: Laos

Kas teadsite, et üle 20% avokaadodest ei jõua kunagi poodi, kuna neid peetakse “liiga koledateks”? See on üle miljoni avokaado päevas üksnes Euroopas. Iga päev. Soilmates päästab need avokaadod, pigistab neist välja tervise ja muudab need millekski kauniks. Tõenäoliselt tervislikum toiduõli turul.
 

Mis siis on avokaado õli? 

Tore, et küsisid. avokaado õli on teie parim sõber tervislikuks eluks. Puhas ja lihtne: pressitud ainult koledatest avokaadodest. Ei sisalda ebavajalike lisandeid ega säilitusaineid. Täiesti vegan ja otse loodusest. Maheda maitsega. Mitmekülgne. Issand, me võime jätkata ja jätkata… aga sa saad aru. 
 

Ja miks see siis nii hea on? 

Mis, sa pole veel veendunud? No okei, avokaado õli on pudel puhast jõudu. See on täis antioksüdante, oomega rasvhappeid ja kuhjaga E-vitamiini. Mis kõige olulisem, kõik head toitaineid säilivad ka kõrvetava 270°C kraadi juures! Ainuke looduslik õli mis nii kõrget temperatuuri talub! 

Samuti päästad sa ühe pudeli avokaado õli ostuga lausa 30 koledat avokaadot!

Kaal 0,5 kg
Mõõtmed 62 × 62 × 272 cm
Brand

Soilmates

Country

Hispaania

Ostukorv
nordista-avocado-oil-avokaado-oliSoilmates Avokaado Õli 500ml
11,90 

Saadavus: Laos